Csabdi Községi Könyvtár felhívása gyermekeknek

2022.11.18. Egészségnap

Köszönjük szépen a tartalmas életmód előadást a Bicskei EFI- nek, a sütiversenyre készített alkotásokat a szülőknek.

A verseny végeredménye:

1. helyezett 1. osztály
  2. helyezett 5. osztály
  3.  helyezett 3. osztály

Különdíjban részesült a receptjével Körmöndi Edina szülő, aki kizárólag egészséges alapanyagokból készített finomságokat.

Gratulálunk!

2022. 10. 26. Angol verseny

Iskolánk részt vett 2022. október 26-án Bicskén a Vajda Technikumban megrendezett  Buckle up! – Heading to the Diverse English World! című angol nyelvi versenyen.
A2-es nyelvi szinten, az általános iskolások kategóriájában, projekt munkájukkal és teszteredményükkel Boleraczki Viktor és Vasas Levente 7. osztályos tanulók a döntőben 4. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Kürthyné Nagy Erika. Gratulálunk!

2022.10.28. Tökfaragó verseny

A tökfaragó versenyt az 1. osztályosok nyerték meg. Köszönjük szépen Varga Renátának a felajánlást erre az alkalomra!

2022.10.17. Házi szavalóverseny

A házi szavalóversenyünkön 35 alsós diák mérettette meg magát, 4 tanulónk képviseli iskolánkat a novemberben megrendezésre kerülő Alcsútdobozi József Nádor Általános Iskola Márton napi szavalóversenyén:

1.osztály Lendik Levente

2. osztály Koszta Luca

3. osztály Fridrich Hanna

4. osztály Fülöp Villő

Gratulálunk minden versenyzőnek!

2022.10.14. Bolyai Matematikaverseny

Október 14-én rendeztük meg iskolánkban 6. alkalommal a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóját. A lelkes diákok 9 csapattal mérették meg magukat az általános iskola 3-8. osztályos kategóriában. A honlapon már olvasható az ideiglenes eredmény, a véglegesre még várnunk kell. Ez alapján a 3.os csapatunk a 18., a 4.esek a 23., a 7.esek a 14. és két 8.os csapatunk a 12. és 13. helyen állnak. Szívből gratulálunk tanulóinknak és az őket felkészítő pedagógus kollégáinknak! További információ: https://www.bolyaiverseny.hu/matek/

Papírgyűjtés 2022 ősz

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, aki hozzájárult iskolánk papírgyűjtési akciójához. Külön köszönetet mondunk Szalma Eszter tanítónőnek, aki megszervezte és koordinálta a teljes folyamatot.

Az elszállított papírtömeg: 4780 kg!

A legtöbb papírt a 4.osztály gyűjtötte: 1342 kg!