Versenyek - Csabdi Iskola

Versenyek

Kedves Szülők!

Idén a Zrínyi Ilona Matematika Verseny a járványhelyzet miatt másként alakul, mint eddig.
A verseny 3 fordulós lesz. Az 1. és 2. fordulót is a mi iskolánkban rendezzük meg.
Nevezési díj: 1500Ft/fő, amit pénteken (10.09.) vagy hétfőn (10.12.) szed be Gyuszi bácsi, Anett néni, Magdi néni és Rita néni.
További információk elérhetők az alábbi linken:
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny 2020
Újabb sikerek!

Idén először rendeztük meg iskolánkban a Nemzetközi Kenguru Matematika Versenyt. Sajnos a vírus miatt március helyett szeptember 10-én versenyezhettek diákjaink. Nagyon szép eredmények születtek megyei szinten:

2. évfolyamon Bíró Dávid Benedek 3. helyezett,
3. évfolyamon Nagy Luca 12. helyezett,
5. évfolyamon Fux Ákos 17. helyezett,
8. évfolyamon Bendő Kata 16. helyezett lett.

Szívből gratulálunk nekik és a többi versenyzőnek is!

Képek a matematika versenyről
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny 2018. március
Nyári olvasóverseny 2017
Kedves Versenyzők, korábbi Versenyzők, Tanárok és Szülők!

Végre kidolgoztuk nyári olvasóversenyünk részleteit.

Különleges kalandra hívjuk versenyzőinket! Nem egyedül, hanem szüleikkel, esetleg más rokonnal együtt versenyezhetnek, akik mentorként kísérik a versenyben. Érdekes könyveket és sok érdekes feladatot ígérünk. Lesz megint rajzolás, fogalmazás, sok alkotás, véleménykifejtés, sőt még kirándulás is!

Jó hír a 3. és 4. osztályosoknak: Csoda és Kósza is megjelenik majd az olvasnivalók között!

Kérjük tekintsék meg részletes versenykiírásunkat!

Azokat, akik Hétköznapi Hősök olvasóversenyünk szóbeli fordulóján ingyenes részvételi lehetőséget nyertek erre az olvasóversenyre, feltétlen jelezzék nekünk e-mailben, hogy részt kívánnak-e venni az olvasóversenyen. Köszönjük!

Szeretettel várunk minden régi versenyzőnket újra. A tét nem kevesebb mint egy fantasztikus közös élmény anyuval vagy apuval, és ráadásul sok ajándék is vár a nyertesekre, könyvcsomagok, és a fődíj, egy 2 éjszakás wellness pihenés.

Üdvözlettel,

Kraulis Mónika