2022.07.27. szerda 8-12 óráig

2022.08.10. szerda 8- 12 óráig

2022.08.22-08.31. között hétköznapokon 8-12 óráig.

2022.április és május hónapokban került megrendezésre az MDSZ Atlétikai és Labdarúgás Diákolimpiája.

Labdarúgásban a III. korcsoport 5. helyen, a IV. korcsoport a 2. helyen végzett területi szinten.

Az atlétikai versenyszámokban a III. korcsoport fiú csapatunk 2. helyezett lett, megyei döntőn pedig 6. helyezettek. A csapat tagjai: Dóri András, Kalmár Bendegúz, Kerekes Bence, Klempa Bercel, Nagy Krisztián, Oláh Huba.

A területi versenyen egyéniben a III. és IV. korcsoportos diákjaink a következő helyezéseket érték el:

Papp Dominik kislabdahajítás 1.

Gyuricza Hanna 60 m futás 2.

Fux Tétény 600 m futás 2.

Lődy Áron 100 m futás 3.

Összetett egyéniben Dóri András 1. helyezett lett.

Papp Dominik képviselte iskolánkat az országos versenyen, ahol 7. helyen végzett a kislabdahajítás kategóriában.

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak: Karácsonyi Péternek, Murányi Zsoltnak és Papp Csabánénak!

2022.05.18-án, szerdán került megrendezésre a Házi helyesírási verseny, melyen a 3. osztályosok közül 1. helyezett Nagy Zsófi, 2. helyezett Kertész Lilla, 3. helyezett Bíró Dávid Benedek; 4. osztályosok közül 1. helyezett Szegedi Dorottya, 2. helyezett Kohári Bíborka, 3. helyezett Tuska Petra lett. Gratulálunk nekik! Köszönjük a szervezést Südi Istvánné Pató Zsuzsa tanítónőnek, a felkészítést Tóth Anett és Kisvári Gyula pedagógusoknak!

Iskolánk több tanulója Vida Sándorné Anikó vezetésével részt vett a BEMMK Nagy Károly Városi Könyvtár könyv és könyvtárhasználati vetélkedőjén, amelyen nagyon szép eredményeket értek el. Gratulálunk!