Hírek - Csabdi Iskola

Kedves Gyerekek és Szülők!

A téli szünet 2016. december 22-től 2017. január 2-ig tart. Utolsó tanítási nap: dec. 21., első tanítási nap: jan. 3.

Az iskolai karácsonyi műsor 21-én, (szerdán) 8 órakor lesz az új tornateremben, a közös ebéd pedig délben kezdődik az ebédlőben, osztályonként. Fontos tudni, hogy arra a napra senkinek nem kell az ebédet kifizetni, a napköziseknek sem, mert az SZMK minden iskolás gyermeket megvendégel az ünnepi ebéddel.

A szünetre eső munkanapokra szükség esetén felügyeletet biztosítunk, de energiatakarékossági okok miatt lehetséges, hogy nem a mi iskolánkban. Az erre vonatkozó igényfelmérés a gyerekek ellenőrzőjében található, amit kérünk szépen aláírni.

Áldott, békés ünnepeket és nagyon boldog új esztendőt kívánok minden gyermeknek, kollégának, szülőnek, minden kedves partnerünknek és mindazoknak, akik honlapunkat olvassák!
                                                                                 Gyuriczáné Sótér Éva